Spolek RC TRUCK Hradec Králové je nejstarší a největší klub majitelů a přátel RC modelů v ČR. Byl založen v roce 2000 jako první svého druhu v České republice a měl 5 členů, v současné době jich je již přes 80.

V průběhu roku pořádáme pro své členy a především pro širokou veřejnost řadu předváděcích akcí. Na našich akcích lze vidět modelovou silnici, která může podle místních podmínek dosáhnout velikosti až 600m². Součástí silnice je čerpací stanice MOL, vysoký továrenský komín, hasičská stanice, překladiště, funkční radar s měřením rychlosti nebo třeba hřbitov. Rovněž nechybí plocha se stavebními stroji a zemními pracemi. Podívejte se na fotografie z našich proběhlých akcí. Sledujte náš Instagram, Facebook a YouTube pro více fotografií a videí.

Řadu příznivců jsme přivedli k RC Truckům, i tím, že si je mohli vyzkoušet v naší RC Školce.
Zároveň nabízíme předváděcí akce výše zmíněného charakteru. Akce jsou vhodné jako divácky velmi vděčný doprovodný program výstav a veletrhů, zpestření firemních akcí a dalších volnočasových aktivit. Pro konkrétní nabídku nám můžete napsat na náš mail.

Členská sekce - pouze pro registrované členy.
Přihláška pro zájemce o členství.
Stanovy.